Belka
Sobota, 23 Lutego 2019   imieniny: Romana, Izabela, Damian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Typowy Kierowca Gdyńskiego Przegubowca - Open'er Festival Gdynia + Kuba Wojewódzki, śpiewy i tańce..

 
Wrzucam nagranie z wczorajszego popołudniowego przejazdu na linii OF (Open'er Festival), który wykonywałem przegubowym Mercedesem O405GN w Gdyńskim malowaniu, którego właścicielem jest Kultowy Ikarus. Popołudniowy szczyt Open'er-owy, co widać na filmie - w związku z zatorem na Estakadzie Kwiatkowskiego podjąłem decyzję o skorzystaniu z opcjonalnego objazdu ulicą Kontenerową i wyznaczonym tam tymczasowym BUS-pasem. Wyszło na to samo ;) Trasa przejazdu była jasno sprecyzowana ze wspomnianym możliwym objazdem przez Kontenerową. Dodatkowo w razie korku na Bosmańskiej możliwy był objazd przez Śmidowicza (Stocznię Marynarki Wojennej). W drodze na festival postanowiliśmy sobie trochę wspólnie pośpiewać - jak widać na nagraniu, całkiem nieźle nam to wszystko wychodziło (38:00) :D Na nagraniu z odcinka ulicy Zielonej też jedziemy za Kubą Wojewódzkim (biały Jeep) - nie chciał się do nas dosiąść pośpiewać.. W drugą stronę, co było do przewidzenia - woziłem głównie powietrze - chociaż z rana było z goła inaczej ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotkanych w ciągu dnia na trasie! Miło było zobaczyć tyle znajomych gęb :P Jutro nagram wariant trasy przez Estakadę Kwiatkowskiego.

 


Typowy Kierowca GAiT-u
 
Data pliku video: 2018-07-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Gdynia – miasto na prawach powiatu w województwie pomorskim. Z powirzchnią 135,14 km² stanowi największe polskie miasto niebędące miastem wojewódzkim.

  Gdynia powstała w okresie międzywojennym, pozbawiona jest zatem zabytków architektonicznych, przyciąga jednak turystów bliskością Morza Bałtyckiego z 4 strzeżonymi kąpieliskami (Gdynia Śródmieście, Gdynia Redłowo, Gdynia Orłowo, Gdynia Babie Doły), rozległymi terenami spacerowymi (Molo Południe, Bulwar Nadmorski), parkami oraz rezerwatami przyrody (Trójmiejski Park Krajobrazowy, Rezerwat Kępa Redłowska, Rezerwat przyrody Kacze Łęgi, Rezerwat Cisowa). Panoramę Gdyni podziwiać można z Kamiennej Góry, a w dzielnicy Babie Doły odwiedzić ruiny niemieckiej torpedowni.

  Gospodarka Gdyni związana jest głównie z morzem; siedzibę maja tu stocznie: Gdynia S.A., Stocznia Marynarki Wojennej S.A., Stocznia Remontowa „Nauta” S.A., a także Bałtycki Terminal Kontenerowy, Balticon Sp. z o.o., Gdynia Container Terminal S.A., Morski Terminal Masowy Sp. z o.o., oraz agencje żeglugowe, firmy brokerskie, transportowe i spedycyjne (C. Hartwig Gdynia S.A., ATC Cargo S.A.,Maersk Sp. z o.o. Mirtrans Sp. z o.o.).

  Komunikację miasta stanowi kolejką SKM łącząca Gdynię z pozostałymi miejscowościami Trójmiasta, oraz sieć trolejbusowa.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola