Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Janusze tuningu, czyli jak nie przerabiać samochodu!

Data dodania: 2018-12-12
Janusze tuningu to zabawny obraz samodzielnie wprowadzanych zmian, szalonych pomysłów i niezwykłej kreatywności polskich kierowców. Na te auta na pewno nie poderwiesz dziewczyny. Zast... więcej »
 
 

Kolejne inwestycje w Gdyni Zachód. Powstaje...

Data dodania: 2018-12-11
Rozpoczęły się kolejne inwestycje drogowe w rozbudowującej się ciągle, zachodniej części Gdyni. W rejonie Chwarzna i Wiczlina wykonawcy pracują z ciężkim spr... więcej »
 
 

Zbigniew Smółka, trener Arki Gdynia: Próbowałem...

Data dodania: 2018-12-11
Piłkarze Arki Gdynia dostali w poniedziałek bolesną lekcję futbolu od Cracovii, przegrywając batalię aż 0:3. - Będę bronił moich piłkarzy. Była w nich z... więcej »
 
 

Apteczka dla każdego kontrolowanego kierowcy -...

Data dodania: 2018-12-10
Policjanci z gdyńskiej drogówki wspólnie z przedstawicielami Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego uczestniczyli w akcji edukacyjno-profilaktycznej pn. Mikołajki z PORD i pomorską drogówk... więcej »
 
 

24-latek, który zniszczył i okradł automat z...

Data dodania: 2018-12-10
Policjanci z gdyńskiej komendy, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież z włamaniem do automatu z artykułami spożywczymi. Do zdarzenia doszło w tunelu SKM Gdynia Wzg. Św. Ma... więcej »
 
 

Wizyta w Muzeum Emigracji w Gdyni

Data dodania: 2018-12-10
To już kolejna wizyta w ramach cyklicznych wyjść do muzeum, w dniu 24.10.2018 roku o godzinie 15.00 członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Gdyni, odwiedzili Muzeum ... więcej »
 
 

Niebieski Mikołaj odwiedził dzieci w hospicjum

Data dodania: 2018-12-07
Policjanci z Gdyni przekazali mikołajkowe prezenty podopiecznym Domu Hospicyjnego dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”. Niebieski Mikołaj to organizowana od wielu lat akcja gdyńskich policjantów... więcej »
 
 

NIE UWIERZYSZ, jak one wyglądają! Oto 18...

Data dodania: 2018-12-07
Łamią serca i biorą na klatę więcej niż ty. Dzięki ciężkiej pracy i nieludzkiej dyscyplinie osiągnęły ciało, o którym większoś... więcej »
 
 

Najmłodsi wspinacze z gdyńskiego Tribloka pokazali...

Data dodania: 2018-12-07
W dobrych humorach wrócili z zawodów w Gdańsku najmłodsi zawodnicy z sekcji wspinaczkowej Triblok Gdynia. więcej »
 
 

Sukces Magdaleny Kwaśnej z UG. Została Pomorską...

Data dodania: 2018-12-07
Podczas Pomorskiej Gali Żeglarskiej 2018 Magdalena Kwaśna, studentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i zawodniczka sekcji żeglarskiej AZS Uniwersytet Gdański o... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 320
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Gdynia – miasto na prawach powiatu w województwie pomorskim. Z powirzchnią 135,14 km² stanowi największe polskie miasto niebędące miastem wojewódzkim.

  Gdynia powstała w okresie międzywojennym, pozbawiona jest zatem zabytków architektonicznych, przyciąga jednak turystów bliskością Morza Bałtyckiego z 4 strzeżonymi kąpieliskami (Gdynia Śródmieście, Gdynia Redłowo, Gdynia Orłowo, Gdynia Babie Doły), rozległymi terenami spacerowymi (Molo Południe, Bulwar Nadmorski), parkami oraz rezerwatami przyrody (Trójmiejski Park Krajobrazowy, Rezerwat Kępa Redłowska, Rezerwat przyrody Kacze Łęgi, Rezerwat Cisowa). Panoramę Gdyni podziwiać można z Kamiennej Góry, a w dzielnicy Babie Doły odwiedzić ruiny niemieckiej torpedowni.

  Gospodarka Gdyni związana jest głównie z morzem; siedzibę maja tu stocznie: Gdynia S.A., Stocznia Marynarki Wojennej S.A., Stocznia Remontowa „Nauta” S.A., a także Bałtycki Terminal Kontenerowy, Balticon Sp. z o.o., Gdynia Container Terminal S.A., Morski Terminal Masowy Sp. z o.o., oraz agencje żeglugowe, firmy brokerskie, transportowe i spedycyjne (C. Hartwig Gdynia S.A., ATC Cargo S.A.,Maersk Sp. z o.o. Mirtrans Sp. z o.o.).

  Komunikację miasta stanowi kolejką SKM łącząca Gdynię z pozostałymi miejscowościami Trójmiasta, oraz sieć trolejbusowa.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola